Spolek LFP

Aktuality

Sezóna 16/17 1. ligové kolo

Poslední zářijový víkend vyrazily do boje o ligové body tři týmy florbalistů ASK Lovosice-LFP.

Veteráni odehráli úvodní duel sezóny na domácím hřišti. Zástupci nejstarší kategorie se však nechali zaskočit hned v úvodu zápasu s Mladou Boleslaví a svůj nepřesvědčivý herní projev dokázali vylepšit až v závěrečné pětiminutovce zápasu. V té chvíli však již prohrávali 1:4 a tak ani dva slepené góly v posledních dvou minutách utkání nestačily na víc než na zkorigování skóre na konečných 3:4.

 

ASK Lovosice-LFP : Florbalová akademie MB 3:4

 

A-tým zahájil ligovou sezónu dvěma zápasy se soupeři z Libereckého kraje. Nejprve v sobotu předvedl výbornou stíhací jízdu v zápase proti rezervě FBC Liberec. Po vyrovnané první části zápasu se Liberec utrhl až na rozdíl 4 branek. Hráči ASK nerezignovali, přidali na tempu i přesnosti střelby a v 57. minutě Legner vyrovnal na 6:6 a zápas směřoval do prodloužení. Bohužel poslední slovo si vzal Liberec a dvě sekundy před závěrečnou sirénou zápas rozhodl.

Sobotní souboj v České Lípě se vyvíjel přesně opačně – vedení 4:1 po první třetině ukolébalo lovosické hráče natolik, že soupeři zcela odevzdali prostřední část hry, která končila za stavu 4:5 z pohledu ASK. Vyrovnaná poslední třetina rozhodnutí nepřinesla, lovosický Jirotka srovnal na 7:7 a tentokrát se již prodloužení hrálo. Branka v něm však nepadla a v loterii nájezdů se trefil jen jeden z exekutorů. Bohužel to byl českolipský Hřebřina, po jehož zásahu se z výhry radovali domácí.

Tým ASK si tak připsal do tabulky alespoň první bod za porážku po nájezdech. Další zápasy odehraje A-tým o víkendu 8.-9.10.2016 v domácí hale Chemik.

 

ASK Lovosice-LFP :  FBC Liberec B  6:7,  FBC SportBarGalaxie Česká Lípa B 7:8sn

 

Nejlépe se víkendové zápasy vyvedly dorosteneckému týmu. Ten do sezóny vstoupil sice oslaben o několik nemocných či zraněných hráčů, ale s odhodláním odčinit nešťastnou loňskou anabázi, během které ani jednou nezvítězil. Po první třetině zápasu s Teplicemi to sice nevypadalo s ambicemi lovosických mladých pušek dobře, když prohrávaly 0:1. Pak však přišla smršť sedmi gólů v teplické síti, a protože dobře fungující obrana povolila Teplickým jen jeden další zásah, mohli se lovosičtí mladíci radovat z tak dlouho očekávané výhry.

Druhý zápas se vedl pod taktovkou Děčína, ale gólově se prosazovali hráči ASK. Brankář Lovosic Brchel přiváděl hráče Děčína k šílenství a dokázal držet čisté konto až do druhé poloviny třetí třetiny. Výkon brankáře zároveň podpořili hráči svou kvalitní defenzívou. Teprve v poslední části se prosadili i střelci Děčína, kteří však jen dvěma brankami zmírnili v závěru utkání porážku 2:5.  Po dvou zápasech tak mají dorostenci ASK 6 bodů a vyhoupli se na 2. příčku prvoligové tabulky.

 

ASK Lovosice-LFP  :  DDM Dynamo Teplice 7:2, 1.FBC DDM Děčín 4  5:2

 

 

DVst.

Sezóna 16/17 1. ligové kolo
Pohár táhnou do 4. kola proti PLZNI
Schůzka ke konci soutěží
Prodejní prezentace Floorball player
Doprava na Czech open 2015
LFP na Czech open 2015
Soupeři pro Czech open 2015
Povinné lékařské prohlídky hráčů
Nabídka od Lion Sport
Rušení tréninkové jednotky
Prodejna FloorballPlayer v Ústí nad Labem z technických důvodů uzavřena
Deník Litoměřicka 30.10.
Nábor florbalové mládeže pro LFP
Poslední březnový víkend
SEMINÁŘ brankář
PF 2014
AKCE floorballplayer.net
Švédské postřehy
Budoucnost SPORTU
Tréninkové hodiny
Povodeň
Zasedání VV ASK Lovosice - LFP
Oddílové focení
Bankovní spojení
SUPERFINÁLE – DEN, KDY FLORBAL PATŘÍ VŠEM
Tréninky hala CHEMIK
Prezentace florbalového zboží
SLEVY Florbal
Fanoušci děkujeme
PŘÁNÍ
ASK LOVOSICE
Hosté si body neodvezli
PREZENTACE florbalového zboží OD
Předsoutěžní tréninky
Trénink 28.6. od 19.00h !
Zrušení tréninku
Trénink - posezóní období
Březnové domácí zápasy
Únorové domácí zápasy:
LOVOSICKí RAMPOUCH 2011.
Florbalisté LFP Lovosice měli nabitý víkend
Domácí utkání.
Lovosice mají nové sponzory
Nový web
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2016 LFP
Developed by Marek Fišera, using is4wfw