Spolek LFP

Aktuality

Očima Tondy Zímy 12

Z víkendového dvojutkání vytěžili domácí florbalisté Lovosic pouhý bod.

V sobotu přivítali florbalisté Lovosic soupeře z Koberovy, se kterým se perou o lepší umístění v soutěži. Utkání začali domácí sebevědomě a rychle se po gólech Hrdličky a Maťka dostali do vedení. Díky dobré obraně a brankáři  Perníčkovi ,  nedávali  soupeři mnoho šancí na obrat. Bohužel v závěru první třetiny se během jedné minuty zranili dva klíčoví hráči Lovosic. Při střetu u mantinelu si nejproduktivnější hráč Lovosic Hrdlička vykloubil prst a obránce Vodenka odstoupil ze zápasu kvůli vymknutému kotníku. Soupeř dokázal hned na začátku druhé třetiny využít situace a snížil. Mužstvo Lovosic kontrovalo střelou Pšeničky. Soupeř následně využil rozehrávky z rohu a přesnou střelou do horního růžku Perníčkovi brány snížil na rozdíl jedné branky. Ve třetí části začal taktický boj, ze kterého vytěžili domácí po kombinaci Pšeničky s Kadlecem čtvrtý gól. Bohužel ani tentokrát domácí nedokázali zvládnout závěr utkání a po několika vyloučeních a chybách inkasovali. Proto po šedesáti minutách byl stav 4:4 a muselo se jít do prodloužení. Ani tam se nerozhodlo o vítězi a následovali nájezdy. Soupeř rozhodl o dalším bodu v té nejkratší možné době. Lovosice tak přišli o bodovou výhodu v průběžné tabulce Divize A a Koberovy vyrovnali bodový zisk na 19 bodů.

ASK Lovosice – LFP - TJ SOKOL KOBEROVY                     4:5 po SN

branky (asistence): 03:04 Jan Hrdlička, 13:53 Ondřej Maťko (Pavel Vodenka), 24:46 Ondřej Pšenička (Pavel Kadlec), 47:19 Pavel Kadlec (Ondřej Pšenička)

Druhý den  do Lovosic zavítal vedoucí tým z Děčína. Utkání začali hráči Lovosic s respektem, ale občas se dostali i do slibné gólové situace. Soupeř  byl však produktivnější a během první třetiny třikrát skóroval. Do druhé třetiny se Lovosice osmělili a díky dvěma trefám Pšeničky snížili na rozdíl pouhé branky.  Děčínští hráči však ukázali, jaké mají letos vysoké sebevědomí. Dvěma zásahy do černého vrátili na svou střídačku pohodu a klid. Bohužel domácí ani následné využití přesilovky, nenakoplo  k obratu zápasu a Děčín si tak bez větších problémů z Lovosic odvezl plný bodový zisk.

ASK Lovosice – LFP - 1. FBC DDM DĚČÍN IV                        4:7

branky (asistence): 23:22 Ondřej Pšenička (Jakub Malý), 25:23 Ondřej Pšenička (Jan Kotán), 32:52 Tomáš Rudolf (Jaroslav Ježek), 59:55 Miroslav Zůna(Ondřej Pšenička)