Spolek LFP
Hosté si body neodvezli

Florbalisté Lovosic plně bodovali.

První kolo Poháru ČfbU potvrdilo, že pokles formy týmu z konce předešlé sezóny, nebyl jen náhodou. Vedení oddílu reagovalo na tyto skutečnosti angažováním nového zkušeného trenéra  Mgr Ciknera, který měl za úkol připravit novou koncepci pro vznikající mladý tým. Již úvodní zápasy ukázali, že to nový trenér nebude mít jednoduché. Do sedmého kola, se Lovosicím nepodařilo ani jednou uspět a jediný získaný bod byl za prohru v prodloužení s Ústím nad Labem. Po dalších radikálních úpravách v sestavě , se konečně podařilo týmu odrazit od samého dna druholigové tabulky. V utkáních s Karovými Vary a Tachovem, dokázali svěřenci trenéra Ciknera konečně urvat další body. Za dvě vítězství v prodloužení, inkasovali Lovosice čtyři body a dostali se tak před Turnov na jedenáctou pozici. Následující herní program potvrdil stoupající formu mužstva, především vítězství nad druhým týmem soutěže z Jablonce nad Nisou ukázal, že Lovosice postupně získávají ztracené sebevědomí. Svůj vzestup pak potvrdili povinnou výhrou nad posledním Turnovem 8:2. Všichni hráči, vedení oddílu a jejich fanoušci věří, že mužstvo Lovosic bude tabulkou 2. ligy již jen stoupat a mladičký tým si postupně vypracuje svou čelní pozici, kam vždy patřil.

Před nedělním zápasem A týmu Lovosic, předcházel ještě dvojzápas Veteránů. Ti proti Chodovu a pak i Mladé Boleslavi potvrdili formu z neoficiálního mistrovství Evropy veteránů, kde získali 5. místo. Chodov se musel sklonit před výkonem domácích Lovosic a odvezl si Mikulášskou nadílku v podobě 8:2. Mladá Boleslav na horké půdě Chemiku korigovala konečný výsledek na 3:1 až těsně před koncem utkání. Na rozdíl od A týmu, který pomalu stoupá v tabulce  2.ligy, Veteráni  úspěšně drží druhé místo extraligy Veteránů za Střešovickým Tatranem.