Spolek LFP

Aktuality

Poslední turnaj divize elévů ČFBU - Teplice

 

V pátek  14.4.2017 jsme odehráli poslední  turnaj sezóny divize elévů ČFBU, který se konal ve sportovní hale v Teplicích. Čekaly na nás stejně jako na dvou předchozích turnajích oba týmy Kadaně. V posledním zápase pak hráči z Loun Red, kteří nás porazili na druhém turnaji v Ústí nad Labem, ale v Chomutově jsme jim to vrátili.

Do turnaje jsme opět vstupovali jako favorité, i přes to, že nám chyběli Aneta Šenková a Martin ´Hraboš´ Hrabánek. Nebojácně jsme je nahradili Aničkou ´Buchtou´ Buchtinovou a uzdraveným Domčou Zeckem.

V šatně měla většina borců více než hrdinské řeči, protože jsme všechny výše uvedené týmy vždy o dost smázli. Druhý zápas s Kadaní Blue ukázal, že naše šatnové hrdinské kecy na hřišti nefungují :o(

První zápas s Kadaní Red  jsme odehráli s přehledem, první lajna na co sáhla, to tam spadlo a velmi dobře zachytali oba gólmani. S některými hráči jsem si musel trochu promluvit, ale jinak utkání, se kterým jsme byli já i diváci spokojeni.

Ve druhém zápase se ukázalo, že hrdinskýma kecama se zápas nevyhrává. Herně to nebyl vůbec špatný výkon, ale opět jsme selhali ve střelbě. Svojšák, který v prvním zápase střílel jak Anton Špelec, se ve druhém nedokázal trefit ani z půl metru do prázné branky. Zato Buchta zavěsila naprosto na jistotu, leč bohužel do naší brány. Radek asi nepochopil, že ho chtěla nechat vyniknout :o) Krásné střely předvedl Adam s Emčou, obě skončily tři metry nad a deset metrů vedle. Ještě, že mezi mantinely byla taková mezera, jinak by se musel bát gólman Ústí, že dostane gól na vedlejším hřišti.  No alespoň jsme si poprvé v sezóně vyzkoušeli na konci zápasu hru bez brankáře.

Třetí zápas už byl zase procházka růžovým sadem a mohli jsme na soupeře vyrukovat i s dívčí válkou. Když na někoho vlétnou obě Áni s Emou a dají dokonce tři góly, tak soupeřům pak určitě nechutná ani ten párek v rohlíku. Buchtinka navíc odčinila vlastní gól dvěma do správné branky. V tomto zápase se opět probudil Svojšák, kterému poctivě mazal jednu krásnou nahrávku za druhou Fousáč. Ten se sedmi nahrávkami v turnaji ukázal, že je naprosto týmovým hráčem.

Celkově jsem s turnajem moc spokojen (až na hrdinské řeči před začátkem). Vyjma už chváleného Fousáče za nesobeckou hru a střelecké fazóny Svojšáka, bych rád vyzdvihl i tankový způsob hry Adama a kvalitní výkon obou gólmanů, na kterých budeme stavět i příští sezónu. Také Dan Komínek naběhal v posledních dvou zápasech více než na všech turnajích od začátku sezóny dohromady a vyplatilo se mu to dvěma góly. Dan Dittrich už zase začal z pozice beka trefovat branku a padl z toho také gól z půlky hřiště. A Domča Zeck naběhá spousty metrů, díky nimž dal v prvním zápase hattrick. O holkách jsem již psal, odehrály dobrý turnaj s gólovým efektem.

 

ASK Lovosice Black – Kadaň Red              13:2

Dvořák Radek  (85,7%), Dvořák Viktor (87,5%),  – Hrdlička Adam (1+2), Svojše Jan (7+2), Dittrich Daniel, Fousek Jan (2+4), Hrdličková Ema (0+1), Komínek Daniel (0+2), Zeck Dominik (3+0), Buchtinová Anna, Köhlerová Anna

 

ASK Lovosice Black – Kadaň Blue              2:5

Dvořák Radek  (83,3%), Dvořák Viktor (75,0%),  – Hrdlička Adam, Svojše Jan, Dittrich Daniel, Fousek Jan (1+0), Hrdličková Ema (0+1), Komínek Daniel (1+0), Zeck Dominik, Buchtinová Anna, Köhlerová Anna

 

ASK Lovosice Black – Louny Red              11:3

Dvořák Radek  (88,8%), Dvořák Viktor (80,0%),  – Hrdlička Adam (1+1), Svojše Jan (3+2), Dittrich Daniel (1+0), Fousek Jan (1+3), Hrdličková Ema, Komínek Daniel (1+0), Zeck Dominik (1+1), Buchtinová Anna (2+1) , Köhlerová Anna (1+1)

 

Coach Hrdla

 

Poslední turnaj divize elévů ČFBU - Teplice
Turnaj divize elévů ČFBU - Chomutov
Turnaj divize elévů ČFBU - Kadaň
Turnaj divize elévů ČFBU - Krupka
6. kolo divize elévů ČFBÚ
Konec roku
Turnaj elévů ČFBÚ - Lovosice
Zkrácený trénink
Trénink 18.11. zrušen
Turnaj ČFBÚ Most - Velebudice
4. turnaj divize elévů ČFBÚ - Most
Liga elévů opět v Lovosicích
Tréninky tento týden
2. turnaj divize elévů ČFBU - Ústí nad Labem
Turnaj elévů a přípravek Lovosice
2. turnaj divize elévů ČFBU
Turnaj Štětí
Platba členských příspěvků
1. turnaj ČFBU - divize elévů
PREZENTACE ´EXE SPORT´
TRÉNINKY SEZÓNA 2016/17
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2017 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw