Spolek LFP

Aktuality

RODIČE - DĚTI 2018


Závěrečné utkání rodiče – děti

 

Tak nám skončila sezóna 2017/2018 a její tečku jsme udělali pátečním utkáním rodiče – děti a následnou rozlučkovou grilovačkou.

 

V zápase jsme neponechali nic náhodě a na rodiče vyrukovali v sestavě na pět kompletních lajn. Cílem bylo starouše uběhat a poté jim zasadit rozhodující úder. Rodiče ovšem vydrželi více, než jsme čekali, a tak byl zápas po celou dobu velmi vyrovnaný.

Do naší brány jsme si vzali holku, čili Karmu Dvořáka a rodičům chytal Viky ´čistič´. Oba byli oporami a tak padlo za hodinu hry jen 9 branek. Tým rodičů byl navíc posílen o paní učitelku Marušku Havranovou, která se dokonce zařadila na levé křídlo první lajny.

Během zápasu jsme zažili mnoho neskutečných událostí, které stojí za to vypíchnout. Tak například na pravém beku první řady se střídali Mirka a Dynamo Fouskovi, kteří si vzájemně půjčovali i florbalku. Škoda, že si nepůjčovali i tričko, Romanovi by losová šla zajisté k pleti :o)

Když už jsem u oblečení, další krásný úkaz nabídla Václava Koubová, když jako první od roku 1925 nastoupila v pleteném dresu a svým pohybem v tomto oděvu připomínala prvorepublikovou revoluci.

Další událostí, která se mi vybavuje, je nájezd Lenky Hrabánkové. Pomalý rozjezd, finta nápřahem až ke stropu, Karma v bráně ztuhl, protože toto ještě nezažil. Poté Lenka citlivě zvolila mírné vyklonění doleva a střelu, která jen těsně minula branku. Teda abych byl úplně přesný, sestřelila fotografa za rohovým mantinelem.

Také bych vyzdvihl hru Martina Svojšeho, který hrál s florbalkou pro šestileté dítě, takže mu byla asi po kolena. Přesto se s ní dostal párkrát do akce. Držel jí však celou dobu jen jednou rukou, což mě ale nepřekvapuje, protože mladý Svojšák tak hraje už pár let. Teď vidím, že mu to nemůžu vyčítat, jaký otec, takový syn :o)

Teď se mi vybavil ještě únik a brejk Štěpánky Týcové. Rychlost jako by ji honil medvěd, krásné vedení míčku, tak nějak forhendobekendově. A pak asi střela, ani nevím, kam jsem koukal, ale tu střelu si fakt nepamatuju. Vystřelila vůbec?.....

Také jsem viděl, jak se celý zápas šetřil Pavel Černý a Jirka Tritthart. Ale teď už to chápu, oba věděli, že je čeká druhá šichta u grilu a tak pošetřili síly.

Abych se dostal k výsledku zápasu, děti vyhrály 6:3. O výsledek jsme se ale báli, protože na posledních pět minut se ujal role rozhodčího objektivní Dynamo Fousek. To byl mazec, brácha se třikrát dotkl balonku, což bylo třikrát spravedlivě posouzeno jako faul :o)

Po předání dárečků a rozloučení s florbalem nás dostala poslední kulturní vložka. Když si Petr Hrabánek sundával boty a pak i ponožky, bál jsem se, co z toho nakonec bude. Ale jeho legendární nalakované nehty mě totálně odbouraly. Následná sázka na Prahu a vidina toho, že se budeme lakovat taky, mi už teď nedává spát :o)

 

Následná grilovačka byla fajn a ukázala, že jsme fakt super parta dětí i rodičů. A to je to, co nám dává chuť do další sezóny 2018/2019.

 

Děkujme hráčům i rodičům za tuto skvělou sezónu a těšíme se na Vás po prázdninách.

 

Trenéři Hrdla&Hrdla

 

RODIČE - DĚTI 2018
Slovenský pohár ve florbale 2018
NISA Open 2018
Turnaj ligy elévů ČFBU - Lovosice
Turnaj ligy elévů ČFBU - Roudnice nad Labem
Rookie Floorball Cup 2017
Turnaj ligy elévů ČFBU - Ústí nad Labem
Turnaj ligy elévů ČFBU - Lovosice
Zrušení tréninku
Turnaj ligy elévů ČFBU - Teplice
Turnaj ligy elévů ČFBU - Děčín
TRÉNINKY SEZÓNA 2017/18
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2018 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw