Spolek LFP

Aktuality

Turnaj ligy elévů ČFBU - Děčín

 

V neděli  15. října jsme odehráli první turnaj divize elévů, který se konal v Děčíně.

Hned v prvním utkání jsme se potkali s naším druhým družstvem ASK Lovosice White a sám jsem byl zvědavý na průběh utkání. Bohužel se na týmu White hodně projevil odchod hráčů ročníku 2006, kterých měli opravdu hodně. Na nás se tyto odchody tolik nepodepsaly, protože už loňskou sezónu jsme odehráli především s ročníky 2007 a 2008. Utkání bylo plně v naší režii a výsledek asi odpovídá současným zkušenostem obou družstev.

Ve druhém utkání jsme narazili na SK Štětí, které nás vloni ve své hale potrápilo. Mile mě překvapilo, kolik mají v týmu holek, které hrály velmi dobře. I v tomto zápase se projevila naše sehranost a vcelku kvalitní střelba a navíc nás podrželi oba gólmani. I toto utkání skončilo poměrně jasným výsledkem.

Třetí zápas nás měl opravdu prověřit. Já se na něj velmi těšil, protože jsme nastupovali proti družstvu Děčína White, který byl vloni jedním z nejlepších. Okem diváka to bylo jednoznačně nejlepší utkání dne a já jsem moc rád, že jsme ho zvládli odehrát vítězně.

V celkovém hodnocení jsem spokojen především se třemi výhrami a s celkovým nasazením týmu. Nutno ale dodat, že v naší hře stále chybí přesnost nahrávek a především přesnost střelby. Opět si musíme vypracovat příliš mnoho šancí, abychom vstřelili gól. Až přijdou utkání, kde bude šancí méně, bude nezbytné je proměňovat a k tomu musíme trefovat branku.

 

ASK Lovosice LFP Black - ASK Lovosice LFP White   8:2

Dvořák Radek (100%), Dvořák Viktor (79,4%) – Hrdlička Adam (1+1), Černý Filip (1+1), Svojše Jan (1+3), Hrabánek Martin (3+0), Štembera Matěj (0+1), Fousek  Jan (2+1), Köhlerová Anna (0+1), Hrdličková Ema

 

ASK Lovosice LFP Black – SK Štětí   12:3

Dvořák Radek (83,6%), Dvořák Viktor (77,6%) – Hrdlička Adam (2+1), Černý Filip (0+1), Svojše Jan (3+2), Hrabánek Martin (1+3), Štembera Matěj (1+0), Fousek  Jan (2+2), Köhlerová Anna (1+0), Hrdličková Ema (2+2)

 

ASK Lovosice LFP Black – Děčín White   10:5

Dvořák Radek (70,1%), Dvořák Viktor – Hrdlička Adam (0+1), Černý Filip (1+1), Svojše Jan (4+1), Hrabánek Martin (2+2), Štembera Matěj , Fousek  Jan (2+0), Köhlerová Anna (0+1), Hrdličková Ema (1+1)

 

Děkujeme všem

 

Coach Hrdla&Hrdla

Turnaj ligy elévů ČFBU - Děčín
TRÉNINKY SEZÓNA 2017/18
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2017 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw