Superliga LFP

Aktuality

SMRŽOVKA 29.9.2018

První turnaj ligy mladších žáků - Smržovka

Tak nám začala nová sezóna 2018/19 a my vyjeli do daleké Smržovky zjistit, jak na tom herně jsme. Příprava a s tím spojený přechod na ´pětkový´ florbal nebyl úplně jednoduchý a někteří hráči se tím zatím nesžili. I přesto jsme věřili, že kluci zahrají dobře a navážou na minulou skvělou sezónu.

Cesta do Smržovky byla ozdobena tradiční individuální trasou Fouskových, která vedla lesem, polem a možná i kus po kolejích. No a opět tradičně mu na to skočil Zeckáč, který jel za ním a tím pádem nechtěně poznával odlehlé krásy vlasti :o)

Mé trenérské ego dostalo první ránu po zařazení do čtvrtého výkonnostního koše. Cože, čtvrtý koš??? Takže úkol byl jasný, v tomto koši nesmíme zůstat a rádi bychom se viděli mezi první a druhým. Malý jen ten, kdo má malý cíl…

Ve Smržovce jsme zjistili, že tým Podbořan sundal strachy kalhoty, hodil flintu do ječmene a raději vůbec nepřijel. O postup do vyššího koše jsme si to tedy rozdali s Jabloncem a Žatcem.

První zápas s Jabloncem byl z naší strany standardně kvalitní směrem dopředu, ale nestandardně mizerný směrem dozadu. Útočníci si mysleli, že nasázejí hromadu gólů a obránci s Karmou v bráně to za ně vzadu vyřeší. Snad desetkrát šli hráči Jablonce 3 na 2 a naši útočníci sledovali v poklidu z půlky hřiště, jak to dopadne. Obrana si nepočínala dvakrát jistě a Karma si ještě asi nezvykl na nové gólmanské oblečení a sledoval jak mu modrá sluší. Výsledkem byly čtyři obdržené branky a z toho tři naprosto zbytečně. Nicméně zápas jsme vyhráli a historie se neptá jak. Ale trenéři si to pamatují…

Zajímavostí tohoto zápasu byl gól Ády Hrdličky 8 sekund po začátku a ukázková placírka Vikyho do vlastní brány, kterou nedal Karmovi šanci.

Druhý zápas měl být dle kvality hráčů soupeře při rozcvičování mnohem těžší. Herně to byl i těžší soupeř, ale útočníci se začali zodpovědně vracet, obránci zahráli velmi dobře a Karma už byl ten starý dobrý Karma, který vychytal nulu. Na utkání se i dobře koukalo a některé akce ukázaly, že jsme schopni se velmi dobře adaptovat na velké hřiště a pětkový florbal. Pár věcí ještě potrénujeme a uvidíme, jak to půjde dál. I tento zápas měl perličku, když se tank Áda srazil s Ájou Šípovou. Rána, Adam na zemi s hvězdičkama okolo hlavy. Ája si jen v klidu upravila posunutou členku a hrála dál. Hustý, fakt hustý :o)

ASK Lovosice Black – Jablonec 8:4

Brankář: Radek ´Karma´ Dvořák 66,7 %

Obrana: Dvořák Viktor 0+0 (0), Hrdličková Ema 0+0 (+1)

Šípová Alexandra 0+0 (+4), Zeck Dominik 0+0 (+2)

Útok: Hrdlička Adam 2+1 (+2), Černý Filip 1+1 (+2), Fousek Jan 1+2 (+2) Hrabánek Martin 2+1 (+4), Svojše Jan 1+2 (+4), Tritthart Adam 1+0 (+1) Hedánková Barbora 0+0 (0), Verner Lukáš 0+0 (-2), Köhlerová Anna 0+1 (-2)

 

ASK Lovosice Black – Žatec         8:0

Brankář: Radek ´Karma´ Dvořák 100 %

Obrana: Dvořák Viktor 0+0 (+4), Hrdličková Ema 0+0 (+4) Šípová Alexandra 0+0 (+4), Zeck Dominik 0+0 (+4)

Útok: Hrdlička Adam 4+0 (+3), Černý Filip 0+2 (+4), Fousek Jan 0+1 (+4) Hrabánek Martin 3+1 (+4), Svojše Jan 1+0 (+4), Tritthart Adam 0+1 (+4) Hedánková Barbora 0+0 (0), Verner Lukáš 0+0 (0), Köhlerová Anna 0+0 (0)

ASK Lovosice Black – Podbořany 5:0

Kontumačně

 

Děkujeme rodičům za opětovnou skvělou podporu a hráčům za předvedený výkon.

 

Trenéři Hrdla&Hrdla

 

SMRŽOVKA 29.9.2018
TRÉNINKY SEZÓNA 2018/19
Všechna práva vyhrazena © 2000 - 2019 LFP
Developed by Marek Fišera, using Neptuo - is4wfw