Spolek LFP

Aktuality

Turnaj ligy elévů ČFBU - Lovosice

V neděli 28.1.2018 jsme pořádali domácí turnaj ligy elévů ČFBU v Lovosické hale "Chemik".

Přivítali jsme hráče z Ústí nad Labem red, Dubí red a Vipers Most blue.

Od prvního soupeře z Ústí jsem očekával dobrý florbal, a to i proto, že je v tabulce soutěže na třetím místě. A nemýlil jsem se. Byl to divácky hezký a vyrovnaný zápas, který jsme si museli ubojovat.

Bylo vidět, že nedostaneme nic zadarmo. Začátek byl sice trochu ospalý, ale to už je u nás při prvním zápase naprosto normální. Poločas skončil 0:0 a bylo zaděláno na drama. Druhá půle, ale začala rychlou brankou Ády, a když pak při dalším střídání zavěsil Svojšák, začalo to být dobré. Áda nakonec přidal ještě jeden gól a bylo hotovo. Nutno ale říci, že největší zásluhu na tomto vítězství má Karma. Zachytal naprosto skvěle a držel nás celý zápas.

No a pak přišly dva zápasy se slabšími soupeři a na lavičce zase začali být všichni mistři světa. Máme za sebou sice 21 výher v lize v řadě, ale to z vás nedělá hvězdy. Povedla se vám jedna sezóna a ta příští, kdy začnete hrát v pěti, bude úplně jiná.

Až budete po nějaké prohře brečet doma do polštáře, tak vám rodiče připomenou, jak jste machrovali a pište si, že já vám to na tréninku připomenu taky :o)

ASK Lovosice LFP Black – Ústí nad Labem Red   3:0

Dvořák Radek (100%) – Hrdlička Adam (2+0), Fousek  Jan (0+2), Hrdličková Ema, Svojše Jan (1+0), Hrabánek Martin, Štembera Matěj,  Černý Filip, Köhlerová Anna, Dvořák Viktor (0+1), Verner Lukáš

ASK Lovosice LFP Black – Dubí Red   15:1

Dvořák Radek (91,7%) – Hrdlička Adam (2+1), Fousek  Jan (1+1), Hrdličková Ema (0+1), Svojše Jan (5+3), Hrabánek Martin (4+5), Štembera Matěj (1+1), Černý Filip (1+1), Köhlerová Anna, Dvořák Viktor, Verner Lukáš (1+0)

ASK Lovosice LFP Black – Vipers Most Blue    15:0

Dvořák Radek (100%) – Hrdlička Adam (5+2), Fousek  Jan (2+4), Hrdličková Ema (0+1), Svojše Jan (3+1), Hrabánek Martin (1+2), Štembera Matěj (1+0), Černý Filip (3+3), Köhlerová Anna (0+1), Dvořák Viktor, Verner Lukáš