Spolek LFP

Aktuality

Po dvou měsících konečně další zápasy

Po dvouměsíčné pauze se znovu vydal tým lovosických žen do dalších bojů o body. V liberecké hale jsme nejprve narazili na ženy z Turnova, které přijely v méně početné sestavě než je u nich zvykem. Zápas začal a bylo vidět, že naše holky mají velkou chuť hrát. V první minutě padl gól do sítě Turnova a slavili jsme. Od té doby jsme nepustili soupeřky do hry a jen stříleli na bránu. Až v polovině první třetiny se dívky z Turnova osmělili a dali o sobě vědět, z nebezpečných brejků. Celkově hra byla v rukou lovosických a konečné skóre 6:2 odpovídalo předvedené hře.
Dalším našim soupeřem byl tým Děčína. Děčínské holky vždycky koušou a zápas je jen málokdy poklidný a jasný ve výsledku. A jak se dalo čekat, hned na začátku na nás vlítly a bylo vidět, že se musíme rychle přizpůsobit rychlé a agresivní hře. Naštěstí se tak stalo a do konce první třetiny jsme naši hru zrychlili a vytvořili si i pěkné šance. Jak hra plynula, tak se skóre změnilo na 1:2 v náš neprospěch. Poslední tři minuty zápasu jsme se snažili vyrovnat a obstřelovali jsme bránu snad ze všech stran, ale nic nepomáhalo. Na poslední chvíli vybojovala Pája J. balónek za bránou soupeřek a přihrála na osamocenou Míšu Š., která měla už napřaženo a střílela by do prázdné brány. Bohužel k přihrávce došlo se zvukem závěrečné sirény. Konečný výsledek byl 1:2 pro Děčín. Byla to škoda, protože remíza by zápasu slušela.
Při tomto turnaji každý tým z první trojky prohrál jeden zápas a tak se pořadí v tabulce nezměnilo.